Szanowni Państwo, witamy w Biurze Rachunkowym Profit!

Biuro Rachunkowe Profit w Poznaniu oferuje usługi księgowe, podatkowe oraz kadrowo-płacowe dla firm o różnej formie prawnej i profilu działalności. Specjalizujemy się głównie w obsłudze średnich i małych podmiotów gospodarczych. Potrafimy indywidualnie dopasować ofertę do Państwa oczekiwań.

Nasza działalność prowadzona jest na podstawie Certyfikatu Księgowego nr 47022/2010 wydanego przez Ministerstwo Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Uprawnienia posiada właściciel biura Barbara Urbaniak, posiadająca doświadczenie w księgowości, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, o specjalności Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw, studiów podyplomowych w zakresie Podatków, a także uczestniczka profesjonalnych kursów księgowych i kadrowo-płacowych w Stowarzyszeniu Księgowych w Poznaniu.

Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz korzystne promocje dla klientów nawiązujących z nami współpracę. Bezpłatnie pomożemy Państwu z formalnościami przy rejestracji działalności gospodarczej.

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę. Ponadto nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Poprzez naszą wiedzę i doświadczenie zadbamy o Państwa satysfakcję.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez Biuro Rachunkowe Profit oraz do współpracy.paragraf

BIURO RACHUNKOWE PROFIT